Oborové dny

V letošním roce jsme na škole pořádali opět tzv.OBOROVÉ DNY. I my, žáci 1.stupně jsme se zapojili.

Paní učitelky pro nás připravily celkem 6 dílen. My jsme měli možnost vybrat si dvě, které nás zajímaly a v nich pak pracovat se skupinou dětí z různých ročníků. Mohli jsme tvořit z hlíny, povídat si o knihách, řešit záhady matematiky, zkoumat sílu větru, protáhnout tělo nebo si zazpívat.

Nebylo to poprvé, kdy jsme spolupracovali s žáky z ostatních tříd. Jelikož se nám tato práce líbí, již nyní se těšíme na další dílny či celoškolní projekty.